Beatrix Ramosaj ka surprizuar ndjekësit e saj duke u shfaqur me fustan të bardhë nusërieNë disa foto të publikuara në Instagram ajo shihet me fustan, një kordele të bardhë me gurë në flokë teksa mban lule në dorë. Këngëtarja shfaqet e buzëqeshur ndonëse nuk ka zbuluar se çfarë po përgatit.kliko reklamen dhe shiko foton te cilen ne e kemi siguruar para se te fshihet

Duke hequr opsionin se ajo po martohet, dy janë mundësitë: ose një videoklip i ri ose një set fotografik.

kliko reklamen dhe shiko foton te cilen ne e kemi siguruar para se te fshihet