Autorja Olsa Muhameti ka folur së fundmi për lidhjen e shumëpërfolur të prezantueses Bora Zemani dhe aktorit Donald Veshaj.
kliko reklamen dhe shiko foton te cilen ne e kemi siguruar para se te fshihet

E ftuar mëngjesin e sotëm në “Wake Up”, Olsa tha se Bora është shumë e kujdesshme se kurrsesi nuk e ka përdorur këtë histori për famë apo për vëmendje.

“Është shumë e kujdesshme, shumë e kuruar, ndosha të tjerë do e kishin përdorur më shumë. Ajo nuk ka as shumë reklama. Kur përflitet të ty, duhet të flasësh, Bora këtë as nuk e ka bërë”, kliko reklamen dhe shiko foton te cilen ne e kemi siguruar para se te fshihet