Ndryshe nga Dj Dagz dhe Einxhel, Sara dhe Dj PM janë shumë të rezervuar rreth lidhjes së tyre. Dyshja nuk janë parë prej kohësh bashkë, aq sa ndjekësit kanë filluar të aludojnë për një ndarje.kliko reklamen dhe shiko foton te cilen ne e kemi siguruar para se te fshihet

Mirëpo, si është e vërteta? Në një bisedë me ndjekësit në rrjete sociale Sara është pyetur nëse ajo dhe PM vazhdojnë të jenë bashkë.

kliko reklamen dhe shiko foton te cilen ne e kemi siguruar para se te fshihet