Beatrix Ramosaj është një ndër personazhet më të komentuara në showbiz dhe duke qenë e tillë ajo mbtetët nonstop në syrin e kureshtarëve të cilët ndjekin çdo lëvizje të këngëtares.kliko reklamen dhe shiko foton te cilen ne e kemi siguruar para se te fshihet

Së fundmi artistja publikoi në faqjen e saj në ‘Twitter’dhe në ‘InstaStory’ një thënie e cila dukej si ‘thumbim’ për Donald Veshajn. Mirëpo këngëtarja duket se u pendua dhe e fshiu shumë shpejt postimin.kliko reklamen dhe shiko foton te cilen ne e kemi siguruar para se te fshihet